Malësor Musliu talenti preshevarë që këndon në Zvicër

* “Constantin – Mäntig” titullohet video projekti i parë i Malësor Musliut të riut preshevarë i cili jeton dhe vepron në Cyrih të Zvicrës.

Malësori, tash e shtatë vite shkruan tekste me rim, të cilët i kushtohen kryesisht të rinjve, jetës në Zvicër dhe mundësive që Zvicra ofron për një jetë më të mirë. Malësori promovon tolerancën, të mirën, të bukurën dhe artin, këndon rep dhe video projekti “Constantin – Mäntig” është realizuar në bashkëpunim me koleg të tij zviceran dhe spanjoll.

Malësori,mendon që me këtë video projekt të hyj në botën e show bizit, ndërsa ka pretendime që të arrij në majat e yjeve të muzikës rep. /PreshevaNews.net

Shpërndaje me të tjerët...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Më shumë nga siAGORA NETWORK

KRYETARI ARIFI N`AKSION TË PËRBASHKËT ME ZYREN PËR T`RINJ ME RASTIN E BAJRAMIT

– Festa e Kurban Bajramit nuk është vetëm një urim i mirë...
Lexo më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *