Lugina në vitin 2016, sfidat për vitin 2017 !?

* Duke filluar nga dita e nesërme, platforma e diskutimeve online “siAGORA NETWORK”, do të ju sjellë analiza për vitin 2016 në Luginë dhe sfidat për vitin 2017.

Viti 2016 në Luginë, sukseset e dështimet gjatë këtij viti, cilat do të jenë sfidat kryesore në 2017, këndvështrimet për zgjedhjet e fundit, koalicionet qeverisëse, gjendja e opozitës, influencat gjeopolitike në Luginë dhe çfarë janë raportet e Luginës me Tiranën, Prishtinën dhe Beogradin !?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve mundë të i gjeni në analizat e shkruara nga aktorë të rendësishëm të politikës në Luginë, udhëheqës institucionesh, aktivist të shoqërisë civile etj., këndvështrime që do të publikohen nga nesër në siagora.net.

Shpërndaje me të tjerët...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Më shumë nga siAGORA NETWORK

Arrihet mirëkuptimi mes koalicionit për shtëpinë e shëndetit

* Në takimin i cili zgjati rreth dy orë, të mbajtur sot...
Lexo më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *