KTV: Kalaja e fisit Dardan në Preshevë

Më shumë nga siAGORA NETWORK

REGJISORI SAQIPI KRITIKON KRYETARIN E PRESHEVËS DHE ZËVENDËSIN E TIJ

– Përmes një postimi në llogarin private, regjisori i njohur nga Presheva...
Lexo më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *