Nagip Tashi në Top Channel

Në emisionin e Top Channel “Në shtëpinë tonë”, të realizuar nga gazetari Valon Gashi ka takuar artistin nga Lugina e Preshevës Nagip Taipin i cili ka bërë vepra të shkëlqyera në dru.

Shpërndaje me të tjerët...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Më shumë nga siAGORA NETWORK

RTL.HR: TRAFIKIMI I REFUGJATVE MË FITIMPRURËS SE AI ME DROGË

* Me vazhdimin e ardhjes së refugjatëve trafikantët dhe kontrabandistët e tyre...
Lexo më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *