Trashigima kulturore e Preshevës në Top Channel

Më shumë nga siAGORA NETWORK

ASHAK UDHËHEQËSE E PROJEKTEVE HULUMTUESE SHKENCORE MBI LUGINËN E PRESHEVËS

* Në janar të vitit 2017 Akademia e Shkencave dhe e Arteve...
Lexo më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *